0

O firmě Identcore

Děkujeme Vám za návštěvu identcore.cz

Nacházíte se na stránkách firmy IdentCORE specializující se na zakázkovou výrobupotisk a dodávky plastových karet podle Vašich požadavků. Vysoce kvalitní karty Vám doručíme během krátké doby.

Využívání designového potencionálu plastových karet v ČR a na Slovensku nedosahuje zdaleka dostupných možností světových trendů. Plastová karta má schopnost udržet zákazníkovu pozornost na konkrétní výrobek, službu nebo Vaši firmu.

Naším cílem je navrhnout Vám optimální využívání plastových karet. Pokud zatím pouze zvažujete možnosti využití plastových karet, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám s výběrem nejefektivnějšího řešení.

RFID identifikační média s výrobou plastových karet a jejich užívání v praxi úzce souvisí. V sortimentu jsou zahrnuty bezkontaktní čipové klíčenkynáramky a čipové karty, plastové obaly a další příslušenství.

Díky zkušenostem v oboru a četných kontaktech mimo ČR nabízíme našim zákazníkům nejmodernější trendy v oblasti plastových karetRFID identifikačních technologiích a další..

Možností je opravdu mnoho a Vy máte jedinečnou příležitost lišit se od konkurence. Výběr správného produktu s Vámi rádi prodiskutujeme a navrhneme možná řešení.

Těšíme se na spolupráci 
Pod firmou IdentCORE je taktéž firma silikonovenaramky.com. Jestliže Vás zajimá potisk silikonového náramku nebo náramek bez čipu určitě se na nás obraťte.