0

Produkty a služby

V případě využití identifikačních medií, kterými jsou potištěné plastové karty, čipové klíčenky, náramky a ostatní, je mnoho možností a alternativ. Tyto stránky jsou tvořeny tak, aby se staly Vašim průvodcem při výběru toho správného produktu.

Plastové karty

Výroba plastových karet lze v zásadě dělit podle finálního použití, ke kterému je karta určena – věrnostní program, klubová karta, zákaznický systém, docházkový nebo vstupní systém a spousta dalších a poté podle technologie identifikace karty. Jedná se o plastové karty vybavené magnetickým pruhem, čárovým kódem, kontaktním čipem, bezkontaktním (RFID) čipem nebo jen o karty s vytištěným číslem z Vámi určené číselné řady. Na našich stránkách rozdělujeme karty podle technologie jejich personifikace. Při výběru karet je důležité znát systém, do kterého budou karty implementovány a technologie, kterou systém využívá.

Čipové klíčenky

RFID medium v podobě čipové klíčenky je využíváno převážně s bezkontaktní technologií. Stále aktuální jsou ale i kontaktní klíčenky Dallas s čipem iButton, které běžně dodáváme. Pro konkrétní systémy a využití v praxi dodáváme čipové klíčenky odlišné materiálem, designem a samozřejmě barvou.

Využití čipových klíčenek: docházkové, přístupové, identifikační, pokladní systémy a také ve věrnostních i zákaznických programech  

Identifikační náramky

Identifikační náramky jsou opatřeny bezkontaktní čipovou technologií. Někdy jsou označovány také jako čipové hodinky. V naší nabídce najdete také silikonové náramky, které RFID technologií opatřeny nejsou, zato však nabízí možnost mnoha druhů potisků a povrchových úprav – emboss, deboss, aj. Identifikační RFID náramky dodáváme s mnoha typy čipů a v různých provedeních, které závisí na materiálu (guma, silikon, nylon) a barvě.  

Příslušenství

Plastové karty jsou často využívány jakožto identifikační nosič s vytištěnou fotografií, jménem a dalšími identifikačními prvky. Kartu je třeba nosit viditelně zavěšenou na oděvu. K těmto účelům pro Vás máme nachystány produkty ze sekce příslušenství. K zavěšení identifikačních médií na krk slouží popruh (lanyards) zakončený např. karabinkou nebo šňůrkou na mobil. Lanyardy je možné zkombinovat s  plastovými obaly na karty. Obaly chrání kartu před vnějšími vlivy a povrchovým poškození.

V kombinaci s popruhem nebo samostatně je možné také využít rollery, které nachází uplatnění především ve skiareálch. Rollery jsou buď plastové, nebo i luxusnějšího vzhledu v kombinaci s kovem, které se využívají např. v  restauračních zařízeních pro číšníky s čipovými kartami. Všechny tyto prvky je možné velmi variabilně kombinovat. Možností je mnoho a rádi vám s výběrem správné kombinace pomůžeme.