0

Produkty a služby

 Pro ty, kteří se v oboru potisku plastových karet a RFID medií prozatím příliš neorientují, slouží tento web jako základní pomůcka k ucelení informací a představě o tom, co vlastně vyžadovat. Pokud nemáte čas získávat informace o našich produktech z webu, využijte možnosti live chatu, kontaktního formuláře nebo přímého telefonního spojení. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a najdeme ideální řešení.

Našim cílem jste vy, tedy spokojený zákazník a dlouhodobá spolupráce, která usnadňuje práci oběma stranám a zároveň šetří drahocenný čas.

Co od nás tedy očekávat?

Plastové karty a potisk, rfid klíčenky a karty, bezkontaktní rfid náramky a příslušenství k těmto produktům.

Individuální přístup při výrobě plastových karet. Vlastní malovýroba a spolupráce s profesionály z tuzemska i ze zahraničí. Nízké ceny společně s vysokou kvalitou karet jsou ideálním řešením pro vaše záměry. K plastovým kartám je možné využít příslušenství v podobě šňůr na krk, které potiskneme dle vaší žádosti; obaly na plastové karty a rollery neboli Yoya, které slouží k lepší manipulaci s plastovými kartami.

Jaké karty pro své zákazníky realizujeme?

 

Plastové karty pro marketingové účely:

  • zákaznické plastové karty
  • věrnostní plastové karty
  • klubové plastové karty
  • slevové plastové karty
  • dárkové plastové karty – s využitím papírových podkladů
  • vizitky

Plastové karty jako identifikační médium:

Jako první typ využití karty – identifikačního média do docházkových, přístupových a zabezpečovacích systémů jako zaměstnanecká nebo identifikační karta. Toto využití karet je především uživatelské. Plastové karty pro tyto účely bývají nejčastěji vybaveny čipovými technologiemi (více info o čipových kartách) nebo magnetickým proužkem (více info karty s magnetickým proužkem).

RFID media

Vyberte si klíčenku, náramek nebo kartu dle vašeho vkusu. I přestože nemusí být všechny produkty aktuálně skladem, oznámíme vám, v jakém nejkratším časovém horizontu jsme schopni vaši zakázku doručit. Bezkontaktní RFID karty lze potiskovat jako běžnou plastovou kartu. Některé klíčenky lze pak číselně gravírovat pro vaši lepší orientaci.

V našem e-shopu nabízíme základní typy čipů. Pokud vás však zajímá čipová technologie, kterou jste v e-shopu nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Jistě vašim požadavkům individuálně vyhovíme.