0

Mifare Ultralight C

Mifare Ultralight C

Mifare Ultralight C

Dostupnost Skladem
33 Kč bez DPH 39,93 Kč s DPH
Při poptávce většího množství, kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce pro individuální podmínky.
Detailní popis
Společnost NXP® Semiconductors vyvinula MIFARE Ultralight C - bezkontaktní lístek IC MF0ICU2 pro použití v bezkontaktním inteligentním lístku nebo čipové kartě v kombinaci s Proximity Coupling Devices (PCD). Komunikační vrstva (MIFARE® RF Interface) vyhovuje částem 2 a 3 normy ISO / IEC 14443 typu A. MF0ICU2 je primárně určen pro aplikace s omezeným využitím, jako je veřejná doprava, jízdenky a věrnostní aplikace.
 
Bezkontaktní přenos energie a dat
V systému MIFARE je MF0ICU2 připojen k cívce několika otáčkami. MF0ICU2 vyhovuje formátům tiketu TFC.0 (Edmonson) a TFC.1, jak jsou definovány v EN 753-2.
 
Formáty lístků TFC.1 jsou podporovány čipem MF0xxU20 s rezonančním kondenzátorem 16 pF na čipu.
 
Menší lístky TFC.0 jsou podporovány čipem MFxxU21 s rezonančním kondenzátorem na čipu 50 pF.
 
Když je lístek umístěn v blízkosti antény spojovacího zařízení (PCD), vysokorychlostní vysokofrekvenční komunikační rozhraní umožňuje přenos dat s přenosovou rychlostí 106 kbit / s.
 
Antikolizní
Inteligentní funkce proti kolizím umožňuje provozovat více než jednu kartu v terénu současně. Algoritmus proti kolizím vybírá každou kartu zvlášť a zajišťuje, že provedení transakce s vybranou kartou je provedeno správně bez rušení jinou kartou v terénu.
 
Funkce proti kolizi je založena na individuálním sériovém čísle IC nazvaném Unique IDentification. UID MF0ICU2 je 7 bytů dlouhý a podporuje kaskádovou úroveň 2 podle ISO / IEC 14443-3.
 
Bezpečnostní
Ověření 3DES
Podpora proti klonování pomocí jedinečného 7bajtového sériového čísla pro každé zařízení
32bitová uživatelsky programovatelná oblast OTP
Polní programovatelná funkce uzamčení jen pro čtení na stránku pro prvních 512 bitů
Uzamčení jen pro čtení na blok pro paměť nad 512 bitů